Totti dhe Del Piero ne Provim

Shko poshtë

Totti dhe Del Piero ne Provim

Mesazh nga FBI prej Tue May 12, 2015 3:38 pm

Totti: E ke ber ushtrimin e pare?
Del piero: Jo
Totti: Po te dytin?
Del piero: Jo
Ne fund shohin fletat Bosh!
Totti: Mos kujtoj zysha se kemi kopju!

FBI
Admin

Posts : 6
Join date : 12/05/2015
Age : 30
Location : Shkoder

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi