Ora është Mon Jun 18, 2018 7:17 am


 • Mbi Forumin

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ME PRANE NJERI-TJETRIT

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • VISET SHQIPTARE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diaspora shqiptare


  Këtu mund të shkëmbejnë miqësi të gjithë shqiptarët që jetojnë dhe punojnë jashtë atdheut
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Viset shqiptare


  Ideja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë,malit të zi dhe çamërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sofra Shkodrane...
  Tue May 12, 2015 3:39 pm
  FBI Shiko mesazhin e fundit
 • Bashkëatdhetarët nëpër botë


  Kushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijëve te atdheut të tyre le të shuajnë mallin në këtë komunitet virtual shqipëtar.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • LOVE & PASSION

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime


  Diskutime Te Ndryshme Mbi Jeten, Problemet Sociale Te Shoqerise, Varferia, Rracizmi, Feja Etj...
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Dashuri & Pasion


  Gjithcka Rreth Dashurise, Emocionit, Ndjenjes e Dhimbjes. Diskutime, Pasqyrime e Histori Dashurie...
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Eros


  Zone E Kuqe .. Vetem Mbi 18 Vjec :)
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • ARGETIMI

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 0 Temat
  0 Mesazhet

 • Pyetje & Pergjigje


  Pyetje & Pergjigje Nga Me Te Ndryshmet. Pyetje Te Cilat Kerkojne Pergjigje...
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Teme e Lire


  Nje Teme E Lire Per Kedo. Diskutime Te Ndryshme Nga Cdo Aspekt I Jetes...
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Humor


  Humor Shqiptar Dhe I Huaj Nga Me Te Ndryshmit. Cdo Gje Per Te Qeshur Do Gjendet Vetem Ketu...
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Barcaleta


  Barcaleta Te Ndryshme Te Cilat Ngrejne Lart Moralin E Jetes Shqiptare, Duke Vene Ne Loje Burokracine Dhe Forcen E Formuar Nga Pushteti.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Totti dhe Del Pi...
  Tue May 12, 2015 3:38 pm
  FBI Shiko mesazhin e fundit
 • 0 Temat
  0 Mesazhet

 • ALB UNIVERSITY

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • MULTIMEDIA

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sport

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sondazhe

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 4 më Tue May 12, 2015 3:53 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ MODERATOR ][ ADMINISTRATOR ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 8 artikuj

Forumi ka 2 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri FBI


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur