Sofra Shkodrane

Shko poshtë

Sofra Shkodrane

Mesazh nga FBI prej Tue May 12, 2015 3:39 pm

Mire Se Na Keni Ardh ne Sofren Shkodrane

Shkodra - Djepi i Artit Kultures Dhe Sportit

FBI
Admin

Posts : 6
Join date : 12/05/2015
Age : 30
Location : Shkoder

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi