Hypur ne gomar Nastradini

Shko poshtë

Hypur ne gomar Nastradini

Mesazh nga FBI prej Tue May 12, 2015 3:38 pm

Hypur ne gomar Nastradini kaloj ne shume fshatra te krahines se tij,te cilet e kishin degjuar biseden me te mencurit,dhe i thane o nastradin perse ke hypur persembrapthi ne gomar?Nastradini u pergjigj:A nuk iu thashe une se nuk dini gjithcka?Une e kisha mendjen te shkoja ne lindje por gomari u nis ne perendim dhe une drejtimin per ne lindje mbajta.

FBI
Admin

Posts : 6
Join date : 12/05/2015
Age : 30
Location : Shkoder

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi