RREGULLORJA E FORUMIT

Shko poshtë

RREGULLORJA E FORUMIT

Mesazh nga FBI prej Tue May 12, 2015 3:29 pm

RREGULLORJA E FORUMIT

Anetare Te Forumit!
Do Te Deshiroja Qe Ti Lexoni Keto Rregulla Dhe Tu Qendroni Sa Me Strikt Atyre Shkak I Cili Do Te Conte Ne Mbarevajtjen E Forumit Dhe Te Anetareve Te Tij...
Rregullat Jane Kto:

1) Temat E Reja Qe Do Te Hapni Sugjerohen Te Hapen Ne Kategorite Qe Lidhen Me Temen Qe Ju Do Te Hapni. Zgjidhni Kategorine Qe I Pershtatet Me Shume, Ne Te Kundert Jemi Te Detyruar Ta Fshijme Temen Tuaj,Ose Do Ta Spostojme Ne Zonen Perkatese

2) Ndalohen Ofezat Dhe Ironite E Tepruara Ndaj Anetareve Te Forumit. Nese Ndokush Nga Forumi Nuk Ju Pelqen Dhe Keni Antipati Per Ate, Anashkalojeni Ate Person Duke Mos I Folur!

3) Nuk Duhet Te Hapni Nje Teme E Cila Momentalisht Eshte E Hapur Nga Nje User Tjeter I Forumit. Ajo Teme Do Te Levizet Ne Temat E Fshira.

4) Nuk Duhet Te Dilni Jasht Temes Ne Te Cilen Po Postoni. Ajo Pergjigje Qe Ju Jepni Jashte Teme Do Te Fshihet Nga Tema. Do Te Thoni Ju Pse? Sepse Ajo Pergjigje Do Te Kerkonte Pergjigje E Kshu Tema Do Te Shndrrohej Ne Chit-Chat. Pasi Te Jepni Pergjigjen Tuaj Mund Te Shkruni Dicka Ne Lidhje Me Temen.

5) Jeni Te Lutur Te Mos Postoni Tema Me Kuptim Agresioni Ndaj Nje Personi Qe Nuk E Pelqeni. Duhet Ti Qendroni Sa Me Mire Temese Qe Hapni Dhe Te Mos Ofendoni Antaret E Forumit.

6) Rregullat E Mesiperme Jane Te Detyruar Ti Rrespektojne Te Gjithe Antaret E Forumit, Si Userat E Thjeshte Po Ashtu Moderatoret E Administratoret. Kur Ndokush Te Behet I Besdisshem Do I Cohet Nje Mesazh Privat. Nqs Ky Mesazh Anashkalohet Atehere Stafi Do Te Detyrohet Te Marri Masa!

Forumi Shqiptar Staff

Email : -

FBI
Admin

Posts : 6
Join date : 12/05/2015
Age : 30
Location : Shkoder

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi